Themo100: ettetellides säästad nüüd 50€

09.01.2017

Alanud on kampaania THEMO100

Hea sõber,

SLSil on hea meel välja kuulutada, et oleme alustanud intelligentseima põrandakütte termostaadi Themo ettetellimiste vastu võtmist. Kuna meid huvitab, mis sina sellest arvad, siis 100le kiiremale on meil super pakkumine: kasutades promokoodi: THEMO100 on iga Themo sulle 50€ soodsamalt!

Tellida saab veebilehelt: https://themo.ee/.

Themo tellides:

  • säästad oma põrandakütte elektrikulust keskmiselt 50€ aastas,
  • 30 päeva raha tagasi garantii,
  • oled ühendanud oma põrandakütte maailma innovaatiliseima elektriturgude stabiliseerimise platvormiga,
  • saad juhtida oma temperatuure ja jälgida energiatarbimisi läbi mugava ja mobiilse kasutajakeskkonna,
  • automaatsed tarkvara uuendused ilma termostaati välja vahetamata,
  • säästad loodusele kuni 500 kg CO2 heitmeid aastas!

THEMO100 pakkumine kehtib ainult 100le kiiremale tellijale. Vastu soovime, et sa annaksid tagasisidet meile Themo kohta, millega saame seda sulle veel mugavamaks muuta. Kampaania kehtib kuni 31.01.2017

Themo on intelligentne põrandakütte termostaat, mis kasutab SLS elektribörsipõhist optimeerimistarkvara. Kasutajakeskonnas saad seadistada oma põranda temperatuuri nii, nagu sulle meeldib, ning Themo kütab põrandat just siis, kui elektrihind on kõige odavam. Sama tarkvara kasutavad ka paljud tööstused Eestis oma kütmise ning jahutuse protsesside juhtimiseks.

Lisaks on Themol ka interaktiivne LED rõngas, mis muudab värvi vastavalt elektri hetkehinnale. Mida kallim hind, seda punasemalt rõngas hõõgub. LED rõnga värvust saab muuta kasutajakeskkonnast. Themo on disainitud ja toodetud Eestis.

https://themo.ee/

themo100

Sobib ideaalselt vannitubadele

Sulle meeldis see artikkel?