Limiteeritud pakkumine: Themo termostaat 89€

10.11.2017

Hei sõbrad, külm talv on tulekul. Parim aeg endale soetada kõige targem ja stiilsem termostaat, mis turul ;)

Themoga kütad oma põrandaid minimaalsete kuludega. Themo on termostaat, mis kütmisel arvestab reaalajas elektri börsihinna ning ilma prognoosiga. Selline kombinatsioon hoiab põranda soojas ja säästab sulle keskmiselt 50€ aastas elektriarvelt.

Tähelepanu. Kasutades ajavahemikus 09.11.17-28.11.17 sooduskoodi THEMO500, saavad esimesed 100 tellijat Themo hinnaga 89€. Sellise hinnaga tasub Themo sulle juba esimese 2 aastaga ära! Kasuta kupongi meie lehel: www.themo.ee

Termostaadid tarnime kõikidele meie tellijatele detsembri kuus. Soovi korral pakume ka paigaldust, kuid kes ise tahab vahetada, siis siin on “how to” video.

Themo termostaat – Samm tulevikku

Themo kasutamine on lihtne. Vaheta oma vana termostaat Themo vastu, ühenda kodu WiFi-ga ning hakka kasutama. Mobiili äpist saad mugavalt seadistada, mis kell millist temperatuuri tahad. Themo automaatika hoiab antud temperatuuri, kuid arvestab kütmisel elektri börsihinna ning ilma prognoosiga. See tähendab, et kui sina tahad, et kell 9 hommikul oleks põrand soe (aga siis on ka kõige kallim elektrihind), siis Themo kütab põranda ette soojaks näiteks kell 7 ja laseb temperatuuril langeda soovitud kraadini täpselt kella üheksaks.

Kasutame oma termostaadis kütte tehisintellekti tehnoloogiat, mille oleme välja arendanud koos Tallinna Tehnika Ülikooliga. Lisaks Eestile on Themo tehnoloogia jõudnud juba ka Soome, Läti, Rootsi ning UK turule.

Themo termostaatThemo termostaat

Kui teile meeldib, mis me teeme, siis jagage ja like-ige meid ka facebookis: https://www.facebook.com/ThemoThermostat/

SLS ja Themo meeskond

Sulle meeldis see artikkel?