Saage tuttavaks – Themo!

06.12.2016

Muudame puhta disain ja nutika tehnoloogiaga elektrikütte loodussõbralikumaks

See nädal me esitleme oma esimest lõpptarbijale suunatud lahendust. Viimased kaks aastat oleme tegutsenud edukalt tööstuslike tootmisseadmete optimeerimise ning efektiivsemaks muutmisega. Nüüd on aeg see tehnoloogia luua kättesaadavaks kõigile. Meil hea teatada, et Themo on saadaval ette tellimiseks otse meie e-poest. Termostaati on võimalik tellida eraldi ning koos profesionaalse paigaldusega. Hetkel täidetakse e-poe tellimusi ainult Eesti piires.

Me oleme väga palju tähelepanu pööranud sellele, et meie seade oleks dekoratiivne, lihtne kasutada ning usaldusväärne. Lisaks kasutab see viimase peal iseõppimise ja optimeerimise tehnoloogiat, et sinu elektri kulu võimalikult palju vähendada. Hetkel töötab Themo ainult otsese elekterkütte süsteemidega.

Mida tähendab ette tellimine

Kui kasutad võimalust ette tellida, siis mitte ainult ei jõua see nutikas seade sinuni esimesena, vaid sul on võimalus kaasa lüüa arenduse viimastes etappides. Sinu tähelepanekud ja tagasiside aitab meil luua täiuslikku seadet, mis suudab muuta Eestit ja kogu maailma.

Ole esimene kes tellib Themo omale koju ning rõõmusta väiksemate elektriarvete üle!

Telli Themo

 

Sulle meeldis see artikkel?